دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس برای شروع کسب درآمد اینترنتی

50 دانشجو

دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس

تو این دوره به صورت عملی یک سایت وردپرسی از صفر با کمترین هزینه راه اندازی میکنیم تا بتونیم کسب درآمد اینترنتی به خصوص افیلیت مارکتینگ رو شروع کنیم و وب سایتی مثل chetor.com یا daraje.com داشته باشیم.

همچنین نکاتی که به صورت تجربی یاد گرفتم و تونستم ازش کسب درآمد کنم رو بهتون آموزش میدم مثل:

  • راه اندازی ابزارهای آنالیز وب سایت
  • راه اندازی سیستم ECRM
  • بهینه سازی اولیه سایت
  • معرفی افزونه های مهم و کاربردی وردپرس

پس حتما تو این دوره شرکت کنید تا بتونید تو کوتاه ترین زمان وب سایت مجهز خودتون رو برای شروع کسب درآمد اینترنتی راه اندازی کنید.

دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس برای کسانی که آشنایی به برنامه نویسی و طراحی سایت ندارند هم مناسب است و شما بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی میتوانید در مدت زمان کمتر از 2 ساعت سایت خود را راه اندازی کنید.

این دوره مکمل دوره آموزشی کسب درآمد می باشد و میتوانید یکی از کانال های درآمدزایی خود را بسازید.

هدایای ویژه:

1- به کلیه دوستانی که در این دوره شرکت کنن کد تخفیف 30 هزار تومانی دوره آموزشی کسب درآمد ماهیانه 20 میلیون تومان از افیلیت مارکتینگ تقدیم می گردد.

2- ارائه افزونه WP Rocket به صورت رایگان جهت بهینه سازی سرعت سایت.

 

تا دیر نشده ثبت نام کن
09 days 05 hours 34 minutes 16 seconds

مدرس

User Avatar مهدی معظمی

از سال 1388 مشغول به کار شدم و در این چند سال شکست‌ها و موفقیت‌های زیادی را تجربه کردم. از تیر 95 به تیم پرفورمنس مارکتینگ دیجی‌کالا اضافه شدم و تو این مدت بزرگترین و بهترین تجربه من پروژه افیلیت مارکتینگ دیجی‌کالا بود که با تمام چالش‌های بزرگی که داشت با یه تیم فوق العاده تونستم این سیستم بازاریابی رو با موفقیت در ایران جا بندازم و به نقطه ای برسه که درصد قابل توجهی از فروش بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران را داشته باشد.
800,000 ﷼ 300,000 ﷼

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.